Namioty weselne – śluby w amerykańskim stylu

Wesele na amerykańską modłę stają się coraz bardziej popularne, dziwi więc, że młode pary chętnie wynajmują namioty weselne, które spełnią ich oczekiwania. Planujesz urządzić ślub w plenerze i chcesz wybrać najlepszy produkt? Przeczytaj nasze wskazówki!

Namiot ślubny a liczba gości

Popularność wesel w plenerze sprawia, że na rynku można znaleźć bardzo wiele namiotów weselnych, a ich różnorodność pozwala na dobranie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb przyszłych nowożeńców. W sprzedaży można znaleźć zarówno namioty ślubne, które przydadzą się podczas organizacji wesela dla dużej liczby gości, jak i modele produkowane z myślą o kameralnych spotkaniach. Urządzasz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej wystawną uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne w sprzedaży hale namiotowe, w których bez trudu pomieścisz wszystkich zaproszonych.

Namiot weselny – typu gwiazda czy dwuspadowy?

Pojemność namiotu to oczywiście nie jedyny element, który należy wziąć pod uwagę przy jego wyborze. Niezwykle ważny jest również rodzaj konstrukcji. Do najpopularniejszych typów należą – namioty bankietowe, hale namiotowe, namioty typu Gwiazda, Turek, Stretch, pawilony, tzw. jurty, modele z dachem spiczastym lub dwuspadowym, jak również hale z plexi.

Namiot na wesele – zadbaj o komfort gości

Istotna jest także solidna budowa namiotu – najlepsze są modele skonstruowane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Dużą wygodę zapewnią wodoszczelne poszycia, które osłonią też przed promieniowaniem UV oraz zapobiegną wydostawaniu się ciepła z namiotu czy skraplaniu wody na ściankach.