Pawilon ogrodowy – mocna konstrukcja łatwa w montażu

Organizujesz imprezę na świeżym powietrzu i głowisz się jak zapewnić dobre zadaszenie, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie funkcje mają pawilony ogrodowe i o czym należy pamiętać przy wybieraniu namiotu.

Pawilon ogrodowy – jakie ma zastosowanie?

Obecne na rynku pawilony ogrodowe świetnie sprawdzają się w czasie ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały zaprojektowane z myślą o rocznicach, rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower, złotych godach, weselach w plenerze, urodzinach i innych znaczących wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania zaproszonych gości nie tylko przed deszczem, ale też przed silnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości zapobiega także skraplaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie) oraz całoroczne. Dobór właściwego modelu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pawilony ogrodowe – wytrzymałe i nieskomplikowane w montażu

Pawilony ogrodowe cechują się wzmocnionym szkieletem i mogą uchować się w nienaruszonym stanie przez długi okres czasu, a prosty montaż i demontaż pawilonu powodują, iż sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają również ocynkowane stopy kotwiące, które gwarantują stabilność całego szkieletu.