Praktyczne akcesoria domowe – balon na wino

Dowiedz się, gdzie zamówić baniak do wina.

Balon do wina to wspaniały upominek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania trunków domowej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Balon do wina – nietuzinkowy podarunek

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako oryginalny prezent dla bliskich – baniak na wino napełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji jubileuszu, urodzin, imienin, rocznicy ślubu czy zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również idealna dekoracja stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy detal gąsior na wino doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chcesz poczęstować gości domowym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki gąsiorom do wina bez problemu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]