Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Jeśli chcesz kupić słój z kranem, koniecznie odwiedź tę stronę

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź przygotowywanych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i napojów. Znaczną popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, które mają wiele zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Dlaczego warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, że wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoje mają znaczne objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słój z kranem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że regularnie jest on używany do serwowania napojów – głównie podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem znakomicie sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania oranżad, lemoniad, soków i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego zaletą jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]