Strój do jazdy konnej – bryczesy

Chcesz zamówić bryczesy? Sprawdź horse-trade.pl/Bryczesy-jezdzieckie

Jazda konna wymaga nie tylko godzin pracy, sporych wyrzeczeń i dużych pokładów cierpliwości, ale również odpowiedniej garderoby, która nie będzie krępować ruchów. Potrzebujesz kupić wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Szeroki wybór asortymentu znajduje się w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów tam, gdzie nogi dotykają do siodła, co minimalizuje zagrożenie otarcia naskórka. Prawidłowo uszyte bryczesy do jazdy konnej powinny być ciasne i elastyczne, a przy tym nie ograniczać ruchów i umożliwiać wygodną jazdę w każdych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z dodatkiem lycry, dzięki którym jeździec czuje się w pełni swobodnie.

Jak wybrać najlepsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być przede wszystkim dopasowane do budowy ciała dżokeja i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Poszukując odpowiednich spodni jeździeckich należy upewnić się czy posiadają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który może być wytworzony z silikonu, skóry ekologicznej, ewentualnie innych surowców dających dobrą przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej kolanowy lub pełny, który obejmuje też łydki i uda. Osobną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one być wyposażone w warstwę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które dają komfort termiczny w czasie jazdy. Znaczenie mają także walory użytkowe – rozciągliwe zakończenia nogawek czy liczne kieszenie.

Adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]