Tanie rolety dla Ciebie

Nie wiesz jak modnie i nowocześnie zaaranżować swoje mieszkanie? Jeden, niedrogi produkt pomoże zupełnie zmienić wygląd i styl pomieszczenia. Mowa o wewnętrznych roletach okiennych. Z pomocą tej przesłony można dodać kolorytu dowolnemu wnętrzu albo nadać mu intymnego i przytulnego charakteru. Specjalista z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień i noc doradzi, jak dokonać dobrych, zakupowych decyzji.

Jakie rolety okienne wybrać?

Okiennych rolet wewnętrznych jest wiele typów. Można je dzielić według różnych klasyfikacji. Jeśli chodzi o tworzywo, w sklepach kupimy rolety materiałowe wytworzone z nowoczesnych tkaninw różnym stopniu przepuszczających światło. Jest to zwykle poliester – wygodny w utrzymaniu oraz prosty do czyszczenia.
Ze względu na przeznaczenie dzielimy rolety na ścienne oraz okienne. Kolejne zróżnicowanie to poziom zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym rodzajem są rolety dzień noc typu 100% zaciemnienia lub zebra.
Następny podział to rolety na wymiar lub standardowe. Ten pierwszy rodzaj jest zalecany do okien o niekonwencjonalnych rozmiarach, z dużą liczbą segmentów lub wieloma dekoracyjnymi elementami. Jeśli chodzi o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z bieżącymi, wnętrzarskimi trendami.

Czy rolety są drogie?

Ponieważ konkurencja na rynku rolet jest duża, tak jak ciągle rosnące grono producentów, aktualnie rolety można nabyć w dość atrakcyjnej cenie. Na co dzień ceny są niewysokie, a do tego dochodzą jeszcze promocje i akcje specjalne, kiedy produkt można kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są niedrogie i zasadniczo każdy może sobie na nie pozwolić.
Bezinwazyjny montaż, nowoczesne projekty i bogata kolorystyka sprawiają, że taka przesłona na okna staje się coraz bardziej popularna. Koszt zakupu w porównaniu do jakości i długiej żywotności rolety jest wyjątkowo atrakcyjny, stąd nie brakuje zwolenników takiego pomysłu na aranżację wnętrz.