Usługi dla firm – sprzedaż opakowań szklanych w hurcie

Szukasz hurtowni opakowań szklanych? Koniecznie musisz skierować się na superbutelki.pl.

Wytwarzanie żywności jest sektorem gospodarki, który póki będzie żyć człowiek nie wstrzyma działalności. Mimo tego, że spora część rynku wyrobów spożywczych należy do potężnych koncernów, jest to jednocześnie branża, w której idealnie radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile znajdą klienta na swój zdrowy, unikalny lub smaczny wyrób. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać zapakowana tak, by towar długo zachował zdatność do spożycia, a więc np. w słoje i butelki ze szkła. Atutem tego typu opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, dlatego że można je recyklingować.

Butelki oraz słoiki w hurcie – dlaczego to się opłaca?

Jasne jest, iż oferty sprzedaży od dystrybutorów adresowane do odbiorcy indywidualnego różnią się zdecydowanie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niedużą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo marmolady, pasztety czy soki, będzie zużywać co roku nie kilkuset opakowań szklanych, lecz ilości znacznie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy. Kupno butelek i słoików w hurcie jest zatem dla niego jednocześnie metodą optymalizacji wydatków, bo zamawiając towar całymi paletami z reguły można oczekiwać znacznego rabatu od hurtownika, ale też oszczędnością na kosztach transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego kupna pojemników ze szkła dostrzegalnie zmniejszy się, gdy zamówimy je u lokalnego dystrybutora butelek i słoików. Dzięki temu również dostanie towar o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu zamówisz butelki i słoiki na palety

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują rozmaitego kształtu i pojemności butelki ze szkła (znakomite do przechowywania wina, soków czy piwa) i słoje. Dostarczane są one do klienta na paletach przemysłowych mieszczących – w zależności od rozmiaru opakowań – po 500, 1300, a nawet 3200 sztuk wybranego pojemnika. Podmioty posiadające własne auta transportowe mogą również odebrać nabyty towar bezpośrednio ze składu hurtowni. Wraz z paletą słoików oraz butelek hurtowo można także kupić odpowiadającą ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki pasujące do wybranego rozmiaru opakowania.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]