Nie obawiaj się operacji wzroku! Oddaj się w ręce specjalistów

Zgłoś się po poradę do optometrysty Kraków na voigtklinikaoka.pl.

Dobry wzrok to gwarancja wysokiego komfortu życia. W klinice okulistycznej można skorygować dokuczliwe i często groźne dla zdrowia dolegliwości. Kto powinien zgłosić się na leczenie wad wzroku?

Korekcja wad wzroku – oddaj się w ręce biegłego optometrysty

Do niedawna korygowanie wad wzroku sprowadzało się do dobierania soczewek kontaktowych ewentualnie okularów. Od kilkunastu lat dostępne są jednak innowacyjne techniki korekcji pozwalające na leczenie nadwzroczności, starczowzroczności, krótkowzroczności, a także szeregu rzadszych chorób. Ogromnie popularna jest laserowa operacja wzroku, która cechuje się wysoką skutecznością. Taka korekcja wzroku jest nieinwazyjna oraz bezpieczna, a pacjent w mgnieniu oka wraca do regularnego trybu życia. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w klinice okulistycznej, gdzie zatrudniony jest wykwalifikowany personel, specjalizujący się w innowacyjnych sposobach leczenia. Wykwalifikowany optometrysta pomoże postawić diagnozę, dopasować odpowiednią procedurę leczenia i skorygować wadę wzroku. Optometryści działający w klinice okulistycznej mają w dyspozycji nowoczesne urządzenia diagnostyczne, dlatego są w stanie zidentyfikować nawet rzadkie choroby oczu.

Centrum oka – nie tylko korekcja wad wzroku

Kliniki okulistyczne podejmują się także leczeniem innych chorób, takich jak np. stożek rogówki. Nowoczesne metody jego korekcji polegają m.in. na kształtowaniu rogówki z wykorzystaniem procedury Topoguided bądź wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Prócz tego okuliści przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, które jest badaniem pomocnym w diagnozowaniu zapalenia gałki ocznej, glaukomy, a także pozostałych ciężkich chorób. W klinice okulistycznej tworzy się również mapy rogówki – jest to potrzebne przed operacją zaćmy lub innymi zabiegami laserowymi. Korekcja wzroku to rzecz jasna nie wszystko – specjaliści okuliści poradzić sobie również z innymi dolegliwościami, jak np. usuwaniem kaszaków oraz ciał obcych z oka.

Adres:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]