O leczeniu falą uderzeniową

Zainteresowany fala uderzeniowa cena? Skieruj się tutaj

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca wyleczyć dolegliwości różnego typu. Jak jest stosowana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest szeroko używana w kosmetologii, medycynie sportowej, rehabilitacji, ortopedii oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilkanaście centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się wysoką skutecznością w walce z rozmaitymi schorzeniami. Nowoczesne aparaty do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezwykle precyzyjny, co zapewnia nadzwyczaj dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej działają m.in. w przypadku chorób powiązanych z narządami ruchu, takich jak tzw. łokieć tenisisty, bóle w okolicy bioder, kolano skoczka czy zapalenie ścięgien. Urządzenie do fali uderzeniowej może być stosowane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez kosmetologów i fizjoterapeutów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – 70% skuteczności

Dostępne na rynku urządzenia wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w 2 odrębne aplikatory oraz kanały, co pozwala na zastosowanie leczenia u dwóch osób w tym samym czasie. Nowoczesny sprzęt emituje falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie stymulują błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co pozwala na redukcję sygnałów bólowych u pacjentów skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest efektywna w 70-80% przypadków.

Adres:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]