Opinia redaktora bloga „Polaku lecz się sam” o produktach marki Vitberg

Więcej informacji o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadził redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po miesięcznym testowaniu modułu.

Vitberg – recenzja autora bloga „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ podkreśla, iż zaledwie po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą przed monitorem. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło również sen testującego, dzięki odprężeniu ciała oraz zmniejszeniu napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy korzystaniu z urządzeń do masażu wibracyjnego marki Vitberg istotna jest regularność zabiegów, ponieważ wtedy efekty wibroterapii odczuwa się szybciej. Zaletą zestawem RAM Vitberg+ jest też wysoka jakość produkcji, jego estetyka, łatwość instalacji oraz fakt, iż jest to dzieło polskiej marki. Osobom rozważającym kupno całości zestawu (lub tylko poszczególnych jego modułów) rekomenduje się sprawdzenie mat masujących w placówkach Vitberg działających na terenie całego kraju.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]