Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Vitberg. Więcej informacji na www.testyoutdoorowe.pl

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka wibracjami o rozmaitej intensywności, może znacznie poprawić komfort życia ludzi skarżących się na bóle nóg, szyi oraz kręgosłupa. Moduły masujące polskiej firmy Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Urządzenia Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który składa się z części bazowej (niezbędnej do funkcjonowania całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, ale również posłuży do walki z symptomami stresu i do relaksu.

Urządzenie złożone jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Użyte materiały i komponenty w większości są produkowane nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy wybrać odpowiedni poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ będzie przydatny zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]