Portal „ABC Zdrowie” testuje funkcjonalność zestawu RAM Vitberg+

Na portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny znajdziesz wszystko, co warto wiedzieć o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęła się redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z 6 aktywnych modułów oraz dodatkowych segmentów sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W urządzeniu można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są cztery poziomy, z czego ostatni dedykowany jest do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na łydkach, stopach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeżeli zechcemy poszerzyć funkcjonalność urządzenia i dopasować je do indywidualnych preferencji, konieczne jest zakup modułu: Nogi, Szyja, Biodra, Metabolizm lub Kolana. Z pomocą tych elementów można skutecznie przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom kolan i łydek, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, a nawet wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i można je przeprowadzać w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają również na korzystanie z nich w zaciszu własnego domu.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]