Portal „Kto Cię wyleczy” o zestawie RAM Vitberg+ – opinie i test

Więcej w temacie Vitberg opinie na https://ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc ludziom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Podczas pracy przed monitorem z czasem odczuwamy uczucie ciężkości w nogach, zesztywnienie szyi i ramion oraz bóle kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ruchu, gdyż niedostatek czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te części ciała, w których ból staje się uciążliwy. Elementy urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w wibracje plecy, biodra, szyję, nogi lub kolana. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale też odpręża, co owocuje mocniejszym snem i obniżeniem poziomu stresu. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm.

Aparat RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz pięciu dodatkowych modułów aktywnych. Podział na moduły jest istotną cechą urządzeń marki Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich mat masujących bądź wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]