Portal Napieraj.pl testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Skieruj się na https://napieraj.pl/wstrzasajaca-nauka-autoterapii-test-urzadzenia-i-opinie-o-vitberg/, aby odnaleźć szczegółowe wiadomości o marce Vitberg

Co o wibroterapii myślą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy polecają stosowanie urządzenia RAM Vitberg+? Jaki wpływ na organizm mają drgania?

Aparaty firmy Vitberg – opinie osób aktywnie uprawiających sport

W sportowej rehabilitacji od wielulat stosuje się drgania o niskiej częstotliwości. Wibroterapia może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, przyśpiesza ich regenerację po intensywnym wysiłku. Nawet jeżeli uprawiamy sport tylko amatorsko, również możemy skorzystać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki firmie Vitberg łatwo można poddać się takiemu zabiegowi we własnym domu. Produkowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym bez problemu wybierzemy interesujący nas program (w wersji bazowej jest to tryb Nogi, Kręgosłup lub Relaks) oraz intensywność drgań.

Zestaw marki Vitberg spotkało się z wieloma pozytywnymi recenzjami zarówno od lekarzy, sportowców wyczynowych oraz rehabilitantów, jak i regularnych użytkowników. Zwracają oni uwagę, iż moduły wibrujące pozwalają na rozluźnienie i odprężenie organizmu, dające odczucie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]