Urządzenia do wibroterapii Vitberg – nie tylko dla zawodowych sportowców

Zobacz Vitberg opinie na youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY

Nieważne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy Panią domu, nie ma wątpliwości, że urządzenie RAM Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, w którym produkowane są aparaty do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia marki Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Towarzysz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu oraz Pani Bogusławie podczas ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Bolące biodro, spowolniony metabolizm, stres czy regeneracja organizmu po ciężkich treningach – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o firmie

Firma Vitberg to polski producent urządzeń do terapii wibracjami, która w wyniku długoletnich badań nad tą dziedziną opracowała autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Aparaty są montowane w całości w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszelkie ich podzespoły składane są ręcznie. Vitberg kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieustannie usprawnia oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami i procesami powiazanymi z wibroterapią.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]