Vitberg – jak to się zaczęło?

Szukasz więcej informacji o marce Vitberg? Skieruj się na https://youtube.com/watch?v=GF0us5HqY-8

Zobacz jak wygląda produkcja zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od dwudziestu jeden lat zajmuje się wyrobem aparatów do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na profilu YouTube.

Lata badań w jednym urządzeniu marki Vitberg

Urządzenie RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające za zadanie poprawę jakości życia pacjentów chorujących na różne dolegliwości. Kompletny zestaw jest złożony z 6 części stymulujących i 2 nieaktywnych, co pozwala na poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki podziałowi aparatu na pojedyncze moduły można swobodnie dokładać do modułu bazowego potrzebne nam elementy masujące tak, aby dostosować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o szczegóły

Do składu aparatów firmy Vitberg wykorzystywane są tylko elementy certyfikowane, w większości dostarczane od rodzimych wytwórców. Obicie przygotowane jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. Podczas produkcji zestawów RAM Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny wysokiej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elementy elektroniczne sterowania, składane są ręcznie, a następnie dokładnie sprawdzane przed przekazaniem do sprzedaży.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]