Wibroterapia a odchudzanie – czy RAM Vitberg+ pomoże w zrzuceniu wagi?

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęli się autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po 30-dniowym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – recenzja autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest łatwy do uruchomienia. Zaledwie w kilka sekund po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania działają pobudzająco na jelita. Vitberg opracował również moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Natężenie drgań urządzenia regulowane jest pilotem. Już po kilku dniach stosowania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w efekcie – na zakończenie 30-dniowego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

System RAM Vitberg+, z którego można korzystać też przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego oraz do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]