Wibroterapia w Polsce – początki i rozwój firmy Vitberg

Na http://tinyurl.com/y77cjw3b uzyskasz więcej szczegółów o marce Vitberg

Przeczytaj wywiad portalu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg, która specjalizuje się w wytwarzaniu zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Serwis przybliżył historię firmy, która zajęła się tematem wibroterapii ćwierć lat temu i odtąd z pozytywnym skutkiem modernizuje swoje produkty.

Aparaty marki Vitberg – opinie klientów są najistotniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie co najmniej od wieku, natomiast intensywne badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od 4 dekad. Wibroterapia może być alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które szybko pomagają, jednak mają krótkotrwałe działania i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Marka Vitberg sprzedała już ponad ćwierć miliona urządzeń, które spotkały się z przychylną opinią klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być wykorzystane podczas regeneracji mięśni sportowców, są jednak również przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg prowadzi ponad pięćdziesiąt placówek na terenie kraju, w których można wypróbować urządzenie i przekonać się o jego efektywności. Średnio c 3 pacjent Poradni Vitberg wyraża chęć zakupy takiego zestawu na własność. Z myślą o nich marka Vitberg nieprzerwanie pracuje nad modernizacją swoich urządzeń.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]