Z jakimi problemami można zgłosić się do psychologa w UK?

Znajdź polskiego psychologa UK na miarę Twoich potrzeb!

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy z chęcią zaczęli wyjeżdżać do Wielkiej Brytanii. Obecnie przez Brexit zjawisko emigracyjne wyhamowało, lecz ciągle nie brakuje ludzi skorych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Nierzadko jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii może wywoływać mnóstwo kłopotów, z którymi ciężko jest sobie poradzić samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego zgłosić?

Pobyt na Wyspach oraz mająca z tym związek rozłąka z rodziną, jak również zatrudnienie w obcym państwa, mogą generować cały szereg problemów, którym wyjątkowo trudno jest podołać. Rozłąka z bliskimi nierzadko powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto w wielu przypadkach pojawiają się również trudności z integracją z nowymi współpracownikami czy w ogóle z otrzymaniem pracy. Nieznajomość języka, która do tej pory jest wcale nierzadko spotykana, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od znajomych z pracy. A od tego już tylko mały krok do poważnych zaburzeń nastroju lub nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Odruchy tego rodzaju naprawdę trudno jest poskromić bez wsparcia psychologicznego. W związku z tym nie należy bać się sięgania po pomoc specjalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg rozmowy?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że historie , które opowiedziano podczas rozmowy będą przekazane osobie postronnej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie należy ukrywać swoich kłopotów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresem, jak również pomaga rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Sesja przeprowadzana jest w języku polskim, za sprawą czego przebiega sprawniej oraz swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie powinna się wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana i czy sama prawidłowo zrozumie to, co powie do niej specjalista.

Adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339