Zestaw RAM Vitberg+ – wibroterapia w domu dla każdego

Więcej na temat Vitberg opinie na portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre dolegliwości? Czy można kupić zestawy do wibroterapii dla prywatnego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która polega na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiedni przyrząd bodźca mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało lub skupić się na konkretnej jego części. Korzystanie z wibroterapii zalecają rehabilitanci, fizjoterapeuci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami podnosi kondycję organizmu na różny sposób: pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc proces odchudzania. Drgania przyrządów do wibroterapii uspokajają i łagodzą stres, ułatwiają odprężenie pacjenta, poprawiają krążenie w kończynach dolnych, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie wibroterapią wzrasta z roku na rok, jednak pacjenci chcą korzystać z przyrządów do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie kierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg daje możliwość sprawdzenia swoich urządzeń w poradniach, działających na terenie całego kraju.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]